Právě teď: Sleva 8% s kódem: DAREK8

Slavíme 5 narozeniny

SLAVÍME 5. NAROZENINY ZNAČKY VZPOMÍNKOVÝ ODLITEK

 

Začalo to 1. 2. 2017 kdy byl spuštěn prodej na facebooku pod značkou Vzpomínkový odlitek. Kdo byl s námi v úplných začátcích, tak se musel smát :) vzhled krabic a celkové balení sad bylo opravdu jednoduché a neprofesionální, ale hned od začátku, jste tvoření s námi měli rádi :)

Během 5 let došlo k určitému pokroku a rozvoji firmy o další produkty.

Cesta nebyla vždy procházka růžovým sadem, do života mi vstupovali lidi, kteří si pod tváří kamarádství, chtěli jen uloupnout z toho, co jsme budovala a čemu jsem  věnovala všechen pracovní i volný čas. 

Rozvoj společnosti je stále v běhu, rozhodně nespím na vavřínech! V hlavně a také už částečně rozpracovaných a ve zkušební fázi, mám několik dalších projektů a produktů, které bych během tohoto roku ráda přidala. 

Co se týče samotných produktových vlaštovek, tedy sad k výrobě 3D odlitků, tak ty stále procházejí změnami, co se týče vzhledu balení. Momentálně máme v prodeji nějaké krabice celo potištěné a snažíme se ustálit se u dobrého dodavatele (a že je to fuška :D). Postupně přejdeme na celo potisk u všech sad, nejen že se vám víc líbí, ale pro nás to znamená úspora času - teď růčo polepujeme krabice ze 3 stran.

Směsi nejsou baleny na žádné odvažovací lince, ani stroji, ale stále je ručně odvažujeme, balíme a tavíme. Je to fuška, je nás na to víc, ale udržení kvality je u nás na prvním místě!

Zkrátka jsme malá rodinná firma, sídlící nedaleko Poděbrad, která tu je díky Vám, zákazníkům a my se budeme i nadále snažit, abychom Vám přinášeli produkty, které Vám budou dělat radost.

E-shop vedu s jednoduchými pravidly - prodej pouze skladových produktů - rychlé odeslání - férové jednání - potěšit zákazníka :)

 

Martina Horáková 

 

  ♥ DÁREK PRO VÁS ♥

OSLAVTE 5 NAROZENINY S NÁMI - SNIŽTE SI PRÁVĚ TEĎ CENU VE SVÉM KOŠÍKU O 20% !

 

SLEVOVÝ KÓD: 5NAROZENINY

(Platný už od hodnoty objednávky 300 Kč, platný do 11. 2. 2022)