Právě teď: Sleva 8% s kódem: DAREK8

Slavíme 5. narozeniny

 

  ♥ DÁREK PRO VÁS ♥

OSLAVTE 5 NAROZENINY S NÁMI - SNIŽTE SI PRÁVĚ TEĎ CENU VE SVÉM KOŠÍKU O 20% !

 

SLEVOVÝ KÓD pro 20% slevu : 5NAROZENINY

(Platný už od hodnoty objednávky 300 Kč, platný do 11. 2. 2022)

 

 

SLAVÍME 5. NAROZENINY ZNAČKY VZPOMÍNKOVÝ ODLITEK

 

Začalo to 1. 2. 2017 kdy byl spuštěn prodej na facebooku pod značkou Vzpomínkový odlitek. Kdo byl s námi v úplných začátcích, tak se musel smát :) vzhled krabic a celkové balení sad bylo opravdu jednoduché a neprofesionální, ale hned od začátku, jste tvoření s námi měli rádi :)

Během 5 let došlo k určitému pokroku a rozvoji firmy o další produkty.

Cesta nebyla vždy procházka růžovým sadem, do života mi vstupovali lidi, kteří si pod tváří kamarádství, chtěli jen uloupnout z toho, co jsme budovala a čemu jsem  věnovala všechen pracovní i volný čas. 

Rozvoj společnosti je stále v běhu, rozhodně nespím na vavřínech! V hlavně a také už částečně rozpracovaných a ve zkušební fázi, mám několik dalších projektů a produktů, které bych během tohoto roku ráda přidala. 

Co se týče samotných produktových vlaštovek, tedy sad k výrobě 3D odlitků, tak ty stále procházejí změnami, co se týče vzhledu balení. Momentálně máme v prodeji nějaké krabice celo potištěné a snažíme se ustálit se u dobrého dodavatele (a že je to fuška :D). Postupně přejdeme na celo potisk u všech sad, nejen že se vám víc líbí, ale pro nás to znamená úspora času - teď růčo polepujeme krabice ze 3 stran.

Směsi nejsou baleny na žádné odvažovací lince, ani stroji, ale stále je ručně odvažujeme, balíme a tavíme. Je to fuška, je nás na to víc, ale udržení kvality je u nás na prvním místě!

Zkrátka jsme malá rodinná firma, sídlící nedaleko Poděbrad, která tu je díky Vám, zákazníkům a my se budeme i nadále snažit, abychom Vám přinášeli produkty, které Vám budou dělat radost.

E-shop vedu s jednoduchými pravidly - prodej pouze skladových produktů - rychlé odeslání - férové jednání - potěšit zákazníka :)

 

Martina Horáková